STRONA GŁÓWNA/Jak Kupować

JAK KUPOWAĆ

Chcesz zamówić produkty Lou Pre, a nie jesteś jeszcze naszym Partnerem? Zarejestruj się bezpośrednio na naszej stronie - przejdź do formularza rejestracyjnego. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami za pośrednictwem Centrum Kontaktu Lou Pre pod numerem infolinii 801-568-773 - nasi Asystenci z przyjemnością przeprowadzą Cię przez cały proces rejestracji.

Będąc Partnerem Lou Pre, zamówienie na produkty składasz w sklepie, który dostępny jest po zalogowaniu do Strefy Partnera. Zamówienie możesz również złożyć telefonicznie, dzwoniąc do Centrum Kontaktu. Swoje zamówienie możesz także wysłać faksem, e-mailem lub listownie - nie zapomnij o podaniu numerów katalogowych i ilości produktów oraz swojego numeru partnerskiego, imienia i nazwiska.

PRAWIDŁOWE SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Składając zamówienie, przygotuj poniższe informacje:
- numer Partnera / Partnera Odbiorcy
- imię i nazwisko (nazwa firmy)
- adres: ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto (pamiętaj, że wskazane miejsce wysyłki musi znajdować się na terenie Polski)
- telefon kontaktowy

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Zamówienie złożone od poniedziałku do piątku do godziny 14:00 przekazywane jest do realizacji w tym samym dniu. Po godzinie 14:00 zamówienie przekazywane jest do realizacji w dniu następnym.

Jeżeli przesyłka nie zostanie dostarczona w terminie 3 dni, do których Firma Kurierska jest zobowiązana, prosimy o kontakt z Centrum Kontaktu Lou Pre.

KOSZTY PRZESYŁKI

Przesyłkę o wartości powyżej 280 złotych dostarczamy kurierem na własny koszt - dla Partnera taka przesyłka jest darmowa.

Zamawiając produkty o łącznej wartości od 140 zł do 279,99 zł, otrzymasz ponad 50% zniżkę na koszt przesyłki kurierskiej i opłata za dostawę wyniesie 7 zł.

Dla przesyłek o wartości poniżej 140 zł koszt przesyłki kurierskiej wynosi 15 złotych za każde zamówienie.

Zamówienia są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD - po otrzymaniu numeru przesyłki jest możliwość sprawdzenia jej statusu.

SPOSÓB ZAPŁATY

W trakcie składnia zamówienia w sklepie online za zamówione produkty można zapłacić kartą kredytową lub przelewem, korzystając z opcji PayU.

Można także wybrać płatność za przesyłkę przy odbiorze – płatność realizuje się bezpośrednio u kuriera, który dostarczy przesyłkę. Prosimy o przygotowanie odliczonej należności za zamówienie przed przyjazdem kuriera.

REKLAMACJE

W sytuacji otrzymania niepełnowartościowego produktu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza reklamacji e-mailem na adres: reklamacje@loupre.com lub listem poleconym na adres korespondencyjny: Lou Pre International spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Partyzantów 76, 80-254 Gdańsk. Reklamowany produkt należy przesłać listem poleconym lub przesyłką kurierską na adres: Lou Pre International spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., Magazyn Wyrobów Gotowych, ul. Szosa Toruńska 32/38, 86-300 Grudziądz, z dopiskiem „zwrot reklamacyjny”.

W przypadku uszkodzenia przesyłki, należy w obecności kuriera wypełnić protokół szkody (drukiem dysponuje kurier dostarczający przesyłkę) i przesłać skan wypełnionego protokołu wraz ze swoimi danymi do Centrum Kontaktu na adres: reklamacja.przesylki@loupre.com.

Szczegółowe instrukcje dotyczące składania reklamacji, wraz ze wzorami potrzebnych dokumentów, są dostępne dla każdego Partnera po zalogowaniu do Strefy Partnera. W razie dodatkowych pytań dotyczących reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny z Centrum Kontaktu, nr tel.: (56) 69 28 181 lub wysłanie e-maila na adres: reklamacje@loupre.com