AKTUALNOŚCI
STRONA GŁÓWNA/AKTUALNOŚCI
17-03-2016
LOU PRE INTERNATIONAL - WAŻNE INFORMACJE

Drodzy Partnerzy,

 

w związku z pojawianiem się nieprawdziwych informacji dotyczących funkcjonowania Lou Pre International informujemy, że firma nie planuje żadnych zmian w zakresie prowadzonej działalności - Program Partnerski Lou  Pre jest i będzie kontynuowany w dotychczasowym kształcie.

 

Partnerów zachęcamy do udziału w Programie Motywacyjnym "Stabilny Rozwój z Lou Pre - Ekstra Premia" i już dziś zapowiadamy ogłoszenie kolejnych promocji, dzięki którym rozwój biznesu w oparciu o współpracę z Lou Pre będzie jeszcze korzystniejszy.

 

W sklepie Lou Pre online aktualnie dostępnych jest ponad 120 produktów z oferty perfum i środków czystości. Prowadzimy intensywne prace nad  uzupełnieniem kilkunastu brakujących pozycji.

 

Przypominamy również, że rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat działalności Lou Pre International narusza dobra firmy i ma negatywny wpływ na jej wizerunek. Takie zachowania są niezgodne z prawem i skutkują podjęciem działań mających na celu ochronę dóbr Lou Pre i Niezależnych Partnerów firmy.

 

Pozdrawiamy
Zespół Lou Pre