POZNAJ NAS BLIŻEJ

 

 

LOU PRE INTERNATIONAL to firma, która:

 

...POSIADA POLSKI KAPITAŁ. 

Lou Pre to polska firma, której założycielami są dwaj przedsiębiorcy Mariusz Szymula (Prezes Zarządu LA RIVE S.A.) oraz Piotr Szostak (Prezes Zarządu MSU S.A.). Pomysł na biznes, profesjonalizm oraz wiedza o rynku i jego mechanizmach sprawiły, że w ostatnich latach odnieśli oni międzynarodowy sukces, eksportując do ponad 60 krajów. Są udziałowcami w kilku dużych spółkach, którymi efektywnie zarządzają. Konsekwentnie dążą do realizacji przyjętych celów, wsłuchują się w potrzeby i oczekiwania swoich klientów, współpracują z najlepszymi. Za każdym razem, gdy angażują się w nowy biznes, osiągają pozycję lidera w branży.

 

...ZAPEWNIA MOŻLIWOŚĆ STABILNEJ, WIELOLETNIEJ WSPÓŁPRACY,

w której bezpieczeństwo biznesowe oraz zaufanie są kluczowymi czynnikami powodzenia biznesu. W Lou Pre sam organizujesz swój czas i decydujesz o tym, z kim chcesz pracować. Otrzymujesz najwyższej jakości produkty, skuteczny plan marketingowy i sprawdzony przez Twojego Promotora sposób działania. Dzięki swojej pracy i zaangażowaniu możesz osiągnąć wszystko – niezależność finansową, czas dla siebie i rodziny oraz możliwość realizowania własnych pasji.

 

...OFERUJE SZEROKI ASORTYMENT ATRAKCYJNYCH PRODUKTÓW.

Paleta zapachów LOU PRE PARFUM to kompozycje kreowane przez największych francuskich mistrzów perfumiarstwa w Grasse, światowej stolicy perfum. Kategoria produktów LOU PRE HOME SPACE to oferta profesjonalnych środków czystości, których receptury opracowano we współpracy z najlepszymi fabrykami chemicznymi Kanady i Stanów Zjednoczonych.

 

...DAJE GWARANCJĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI,

produkując w nowoczesnych fabrykach zgodnie z najwyższymi standardami jakości i przy zachowaniu dobrych tradycji. Posiada centra badawczo-rozwojowe zatrudniające najlepszych specjalistów. W procesie produkcji wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, aby być zawsze o krok przed konkurencją.

 

...ZOSTAŁA DOCENIONA PRZEZ BRANŻĘ.

31 stycznia 2015 roku, po niewiele ponad półrocznej obecności na rynku, firma Lou Pre International została laureatem prestiżowej nagrody MLM BUSINESS AWARDS, przyznawanej najlepszym liderom i firmom działającym w branży marketingu sieciowego i sprzedaży bezpośredniej. Tytuł TOP FIRMY MLM w kategorii "DEBIUT 2014" i statuetka wręczona przedstawicielom firmy podczas Europejskiego Forum Biznesu Alternatywnego 2015 stały się uhonorowaniem profesjonalnego przygotowania modelu biznesowego, oferty produktowej oraz narzędzi wsparcia dla Partnerów w ramach projektu "Twoje wirtualne biuro 24/7".

DANE REJESTROWE FIRMY:

LOU PRE INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000402518, NIP 876-245-70-21, REGON 341209463.

Siedziba: ul. Składowa 2-6, 86-300 Grudziądz.

Numer rachunku bankowego: 10 1240 3998 1111 0010 4218 5032