STRONA GŁÓWNA/ kim jesteśmy/ POLITYKA JAKOŚCI

 

PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ!

 

Bazujemy na najnowszych osiągnięciach naukowych. Posiadamy własne Centrum Badań i Rozwoju, w którym nasi pracownicy na bieżąco obserwują i analizują rynek dzisiejszych technologii. Wybieramy i wdrażamy zawsze te najlepsze.

 

Produkty Lou Pre powstają w nowoczesnych fabrykach, wyposażonych w sprzęt najnowszej generacji, w których produkcja odbywa się zgodnie z zasadami Systemu Zarządzania Jakością. W procesie produkcji wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, aby być zawsze o krok przed konkurencją. Na każdym etapie kontrolujemy jakość, poddając ją surowej ocenie. Dbamy o każdy szczegół w procesie produkcji – od jakości składników, poprzez starannie opracowane receptury, po opakowania.

 

Liczne testy na etapie wdrożenia sprawiają, że nasze produkty są idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Naszym Partnerom oferujemy najwyższą, światowej klasy jakość w doskonałej cenie.

 

Ogromną wagę przywiązujemy także do opakowań naszych produktów. Tworzy je dla nas zespół doświadczonych projektantów, bazując na najnowszych trendach rynkowych. Do ich produkcji stosujemy materiały najwyższej jakości. Zdecydowana większość wzorów przemysłowych stanowi naszą własność i są one zarejestrowane w Urzędzie Patentowym. To sprawia, że cały produkt wyróżnia się nowoczesnym i unikalnym wzornictwem.

 

Na każdym etapie tworzenia produktu korzystamy z wiedzy i doświadczenia światowej klasy specjalistów. Dzięki temu mamy pewność, że proponujemy Ci profesjonalny, doskonały jakościowo produkt, który możesz śmiało polecić rodzinie i przyjaciołom, a także korzystać z niego sam.