STRONA GŁÓWNA/ Zacznij swój biznes/ Poznaj możliwości

 

 

Uprzejmie informujemy, że Program Partnerski Lou Pre oraz sprzedaż produktów w sklepie online zostały zakończone 31.01.2018 r.

 

DOŁĄCZ DO NAS - POZNAJ MOŻLIWOŚCI

 

Wyobraź sobie, że robisz w życiu wyłącznie to, co daje Ci satysfakcję. Ambitnie realizujesz założone cele i osiągasz zysk, budując bezpieczeństwo dla siebie i swoich bliskich. 

 

To są Twoje marzenia? Pamiętaj, że każdy dzień stwarza Ci nieograniczone możliwości. Wystarczy, że podejmiesz odpowiednią decyzję i dobrze pokierujesz swoją karierą. Osiągniesz sukces, współpracując z ludźmi, którzy będą Cię wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

To wszystko jest możliwe dzięki idei Lou Pre.

 

 

 

CO GWARANTUJE CI WSPÓŁPRACA Z LOU PRE?

 

ELASTYCZNY SYSTEM PRACY

W Lou Pre jesteś swoim własnym szefem. Sam ustalasz godziny pracy i zakres swoich obowiązków. Jesteś w pełni niezależny – to Ty decydujesz, co jest dla Ciebie najważniejsze. 

 

PRZEJRZYSTE ZASADY

Używając na co dzień produktów najwyższej jakości, gwarantujesz sobie doskonałe samopoczucie. Dzięki współpracy z Lou Pre te produkty są dla Ciebie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Kupując je otrzymujesz również dodatkowe korzyści, ponieważ te same produkty są podstawą Twojego nowego biznesu i drogi do niezależności – dzieląc się swoją wiedzą o produktach, zyskujesz. Wykorzystaj tę szansę!

 

CHCESZ KUPOWAĆ ŚWIETNEJ JAKOŚCI PRODUKTY PO NIŻSZEJ CENIE?

► Zostań swoim własnym klientem i kupuj najlepsze produkty około 30% taniej.

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY DODATKOWYM DOCHODEM?

► Zarekomenduj produkty przyjaciołom i zarabiaj, uzyskując nawet 43% od ceny zakupu.

 

MYŚLISZ O TYM, BY ROZWIJAĆ WŁASNY BIZNES?

► Zostań liderem i zbuduj swoją sieć dystrybucji, zwiększając swoje zyski – możesz otrzymać dodatkowo aż do 21% prowizji. Wraz z rozwojem kariery zdobywasz także kolejne premie i nagrody, dzięki specjalnym programom motywacyjnym takim jak „Mój własny Mercedes”.

 

STABILNOŚĆ

Dzięki swojej pracy i zaangażowaniu możesz osiągnąć wszystko – niezależność finansową, czas dla siebie i rodziny oraz możliwość realizowania własnych pasji. Osiągniesz to, współpracując z Lou Pre – poznaj nas lepiej:

Lou Pre International to polska firma, której założycielami są dwaj przedsiębiorcy Mariusz Szymula (Prezes Zarządu LA RIVE S.A.) oraz Piotr Szostak (Prezes Zarządu MSU S.A.). Pomysł na biznes, profesjonalizm oraz wiedza o rynku i jego mechanizmach sprawiły, że w ostatnich latach odnieśli oni międzynarodowy sukces, eksportując do ponad 60 krajów. Są udziałowcami w kilku dużych spółkach, którymi efektywnie zarządzają. Konsekwentnie dążą do realizacji przyjętych celów, wsłuchują się w potrzeby i oczekiwania swoich klientów, współpracują z najlepszymi. Za każdym razem, gdy angażują się w nowy biznes, osiągają pozycję lidera w branży. Dzięki doświadczeniu zapewniamy możliwość stabilnej, wieloletniej współpracy, w której bezpieczeństwo biznesowe oraz zaufanie są kluczowymi czynnikami powodzenia biznesu.

 

WSPARCIE

W Lou Pre wspieramy Cię na każdym etapie rozwoju. Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie, aby realizować swoje cele.

To od Ciebie zależy, jak daleko chcesz zajść i jak dużo zarabiać – Lou Pre oferuje Ci wszystkie potrzebne narzędzia pracy. Do Twojej dyspozycji jest także Centrum Kontaktu Lou Pre, gdzie specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Z Lou Pre jest po prostu łatwiej – przekonaj się.

 

 


 

SPEŁNIAJ SWOJE MARZENIA

 

SPEŁNIAJ SWOJE MARZENIA  I ROZWIJAJ ZAINTERESOWANIA.

Czy jest coś, co od dawna chcesz zrobić? Masz swoje hobby, ale nie poświęcasz mu tyle uwagi, ile chcesz? Z Lou Pre będziesz mieć na to czas i pieniądze. Zacznij swój biznes już dziś – z Lou Pre.

 

 

 

 

 

 

 

Uprzejmie informujemy, że Program Partnerski Lou Pre oraz sprzedaż produktów w sklepie online zostały zakończone 31.01.2018 r.

> Dowiedz się więcej