AKTUALNOŚCI
STRONA GŁÓWNA/AKTUALNOŚCI
15-06-2014
PROGRAM MOTYWACYJNY „MÓJ WŁASNY MERCEDES” WYSTARTOWAŁ!

Jako Partner Lou Pre uzyskujesz dostęp do przygotowanych specjalnie dla Ciebie Programów Motywacyjnych, odpowiednich na każdym etapie Twojej kariery w Lou Pre. Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartował prestiżowy program samochodowy przeznaczony dla Partnerów Lou Pre! Nasi Partnerzy mogą brać udział w Programie „MÓJ WŁASNY MERCEDES”, który oferuje możliwość posiadania własnego Mercedesa, dofinansowanego przez Lou Pre.

 

Program  skierowany jest do każdego Partnera uczestniczącego w Programie Partnerskim Lou Pre, który uzyska tytuł dyrektorski i osiągnie określoną w Regulaminie Programu kwalifikację. Dzięki Programowi Liderzy Lou Pre mogą otrzymać prowizję na leasing Mercedesa. W zależności od osiągniętej kwalifikacji, w zasięgu Partnerów są Mercedesy klasy A, B, C, E, ML oraz S. Twoje zaangażowanie w biznes z Lou Pre i budowanie efektywnie działających struktur mogą więc zostać dodatkowo nagrodzone prestiżowym samochodem.

 

Szczegółowe zasady Programu Samochodowego Lou Pre znajdziesz po zalogowaniu do Strefy Partnera - w dokumentach dostępnych w zakładce: WSPARCIE/DOKUMENTY DO POBRANIA.

 

Bądź na bieżąco i skorzystaj z szansy, jaką daje Ci Lou Pre. Pamiętaj - wspieramy Twój sukces!