AKTUALNOŚCI
STRONA GŁÓWNA/AKTUALNOŚCI
09-03-2016
PROGRAM PARTNERSKI LOU PRE - WAŻNE INFORMACJE

Drodzy Partnerzy,

 

jesteśmy przekonani, że przejrzyste zasady działania oraz bezpieczeństwo biznesowe oparte na kapitale i bogatym doświadczeniu to najtrwalsze fundamenty budowania sukcesu. Najważniejszymi wartościami są dla nas relacje i partnerstwo, dlatego szczególną uwagę zwracamy na jakość współpracy, a także formę i rzetelność przekazywanych Wam informacji.

 

W związku z otrzymywanymi od Was sygnałami na temat rozpowszechniania nieprawdziwych informacji dotyczących zmian oferty produktowej i Programu Partnerskiego oraz funkcjonowania Lou Pre International przypominamy, że jedynym źródłem informacji na temat działalności firmy Lou Pre International są komunikaty publikowane w Strefie Partnera Lou Pre.

 

Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat działalności Lou Pre International działa na szkodę firmy oraz Niezależnych Partnerów Lou Pre i jest niezgodne z prawem. W związku z powyższym, w przypadku otrzymania informacji,  które są nieprawdziwe i działają na niekorzyść naszego wspólnego przedsięwzięcia, prosimy o przekazywanie ich treści oraz źródła na adres kontakt@loupre.com. Pozwoli nam to podjąć kolejne kroki prawne chroniące interesy Lou Pre i Partnerów firmy.

 

Pozdrawiamy

Zespół Lou Pre