STRONA GŁÓWNA/PROGRAM SAMOCHODOWY

 

PROGRAM SAMOCHODOWY DLA PARTNERÓW LOU PRE - "MÓJ WŁASNY MERCEDES"

 

Jako Partner Lou Pre uzyskujesz dostęp do przygotowanych specjalnie dla Ciebie Programów Motywacyjnych, odpowiednich na każdym etapie Twojej kariery w Lou Pre. Jednym z nich jest prestiżowy program samochodowy „MÓJ WŁASNY MERCEDES”, który oferuje możliwość posiadania własnego Mercedesa, dofinansowanego przez Lou Pre.

Program  skierowany jest do każdego Partnera uczestniczącego w Programie Partnerskim Lou Pre, który uzyska tytuł dyrektorski i osiągnie określoną w Regulaminie Programu kwalifikację. Dzięki Programowi Liderzy Lou Pre mogą otrzymać prowizję na leasing Mercedesa. W zależności od osiągniętej kwalifikacji, w zasięgu Partnerów są Mercedesy klasy A, B, C, CLA, E, GLK, ML, CLS, S, GL, SLS. Twoje zaangażowanie w biznes z Lou Pre i budowanie efektywnie działających struktur mogą więc zostać dodatkowo nagrodzone prestiżowym samochodem.

Szczegółowe zasady Programu Samochodowego Lou Pre znajdziesz po zalogowaniu do Strefy Partnera - w dokumentach dostępnych w zakładce: WSPARCIE/DOKUMENTY DO POBRANIA.

Bądź na bieżąco i skorzystaj z szansy, jaką daje Ci Lou Pre.