Uprzejmie informujemy, że Program Partnerski Lou Pre oraz sprzedaż produktów w sklepie online zostały zakończone 31.01.2018 r.

 

W LOU PRE WYBIERASZ TAKI MODEL WSPÓŁPRACY, JAKI NAJBARDZIEJ CI ODPOWIADA – A TWOJA DROGA DO DALSZEGO ROZWOJU ZAWSZE JEST OTWARTA.

 
 
 

KORZYSTASZ Z PRODUKTÓW NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI W ATRAKCYJNYCH CENACH 

► Dbasz o swoje samopoczucie – z palety LOU PRE PARFUM, kompozycji kreowanych przez największych francuskich mistrzów perfumiarstwa w Grasse, wybierasz zapach który dodaje Ci pewności siebie i sprawia, że czujesz się wyjątkowo.

► Dbasz o czystość w swoim domu dzięki ofercie profesjonalnych środków czystości LOU PRE HOME SPACE – ich skuteczność oparta na recepturach opracowanych we współpracy z najlepszymi fabrykami chemicznymi Kanady i Stanów Zjednoczonych oraz Polski pomaga Ci każdego dnia.

► Kupujesz najlepsze produkty około 30% taniej!

 

Nasze produkty powstają w nowoczesnych fabrykach zgodnie z najwyższymi standardami jakości i przy zachowaniu dobrych tradycji. Posiadamy centra badawczo-rozwojowe zatrudniające najlepszych specjalistów. W procesie produkcji wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, aby być zawsze o krok przed konkurencją. Zaufaj Lou Pre i wybierz produkt, na jaki zasługujesz. 

 

ZYSKUJ JESZCZE WIĘCEJ 

Korzystaj z produktów najwyższej jakości i otrzymuj dodatkowe korzyści. Polecaj produkty znajomym, zarabiając przy tym nawet około 43% marży. Do dyspozycji masz także profesjonalne narzędzia pracy: katalogi produktowe, eleganckie zestawy próbek i inne narzędzia wsparcia, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Szczegółowe informacje na temat rozwoju kariery i naliczania prowizji znajdziesz zawsze w Katalogu Marketingowym Lou Pre.

 

STWÓRZ WŁASNY BIZNES

Zapewnij sobie niezależność finansową, korzystając z dodatkowej prowizji aż do 21%. Polecaj nie tylko produkty, ale także współpracę z Lou Pre i zbuduj swoją własną sieć dystrybucji. Pracuj z ludźmi - wyznaczaj cele, wspieraj ich w działaniu i zostań liderem!

W naszym planie marketingowym aż 33% wartości obrotu Lou Pre wraca do Partnerów! Rozwijając swój biznes z Lou Pre, dajesz sobie szansę na dodatkowe korzyści ze specjalnie przygotowanych programów motywacyjnych – m.in. na uzyskanie atrakcyjnego dofinansowania do leasingu mercedesa z programem „Mój własny Mercedes”. Działaj, by osiągnąć sukces!

 


 

KARIERA W LOU PRE TO:

 

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI FINANSOWE

W Lou Pre możesz zarabiać naprawdę duże pieniądze i budować relacje z ciekawymi ludźmi, mając jednocześnie czas na realizowanie własnych pasji. Wystarczy, że wykorzystasz możliwości, które Ci oferujemy. W Lou Pre nie ma górnej granicy zarobków. Wszystko zależy od Ciebie – Twojej pracy i zaangażowania. Twoje możliwości finansowe w Lou Pre są nieograniczone! Możesz zarabiać duże pieniądze, jeśli tylko tego chcesz.

 

ROZWÓJ OSOBISTY

Jako nasz Partner uzyskasz dostęp do wyjątkowych prezentacji, szkoleń i konferencji, skorzystasz z promocji, konkursów i wyjazdów. Rozwiniesz w praktyce swoje umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne, autoprezentacyjne, zdobędziesz wiedzę z zakresu psychologii biznesu, planowania czasu, prowadzenia rozmów i budowania biznesu. A wszystkie te umiejętności pomogą Ci zwiększać Twoje zyski.

 

PROGRAMY MOTYWACYJNE

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne programy motywacyjne, odpowiednie na każdym etapie Twojej kariery w Lou Pre. Nasi Partnerzy mogą także brać udział w prestiżowym programie samochodowym „MÓJ WŁASNY MERCEDES”. Promujemy osoby aktywne – im skuteczniej działasz, tym więcej bonusów otrzymujesz od Lou Pre!

 

WSPARCIE BIZNESU

Dajemy Ci zestaw profesjonalnych narzędzi pracy oraz wsparcie na każdym etapie Twojej kariery. Chcemy, abyś razem z nami budował swój sukces. Dostęp do naszego Centrum Kontaktu sprawia, że w każdym momencie możesz liczyć na naszą pomoc. Otrzymasz także do dyspozycji swoje wirtualne biuro, do którego zawsze masz dostęp – wystarczy, że zalogujesz się do Strefy Partnera Lou Pre na stronie www.loupre.com. W Lou Pre zespół specjalistów z wielu dziedzin każdego dnia pracuje na Twój sukces. Wykorzystaj to!