STRONA GŁÓWNA/ZAPACH DLA CIEBIE
 

 

POBUDŹ SWOJE ZMYSŁY WYJĄTKOWYMI KOMPOZYCJAMI ZAPACHOWYMI LOU PRE

 

ZAPACH TO...

 

MAGICZNY ELEMENT OTACZAJĄCEGO NAS ŚWIATA

Niewidoczny, ulotny, pozornie pozbawiony koloru, struktury – trudny do zdefiniowana. Jest tajemniczym pierwiastkiem, który niepostrzeżenie kształtuje nasze samopoczucie, zapisuje się w pamięci, oddziałuje na emocje. Nam udało się go uchwycić, oswoić i posiąść jego urok….
 

NIEZWYKŁE KOMPOZYCJE ZAPACHOWE 

Kompozycje zapachowe Lou Pre kreowane są przez wybitnych perfumiarzy z francuskiego Grasse. Są to artyści, którzy sztukę tworzenia zapachu opanowali do perfekcji. Doskonale znają charakter czy kaprysy poszczególnych esencji i wiedzą, jak je łączyć, by stworzyć zapach wyjątkowy.

 

STYL I ELEGANCJA

Dążymy do harmonii pomiędzy pięknem zapachu i idealną dla niego formą.  Czar konkretnego aromatu podpowiada naszej wyobraźni kształt, kolor i charakter flakonu, w którym chcielibyśmy go zatrzymać. W Lou Pre tworzymy innowacyjne wzory, dedykowane poszczególnym zapachom – dbając o każdy detal opieramy się o własne, opatentowane wzornictwo.

JAKOŚĆ

Lou Pre nieustannie wzbogaca swoją ofertę, dbając o każdy szczegół w procesie produkcji – od jakości składników, poprzez starannie opracowane receptury, po opakowania. Dzięki temu możemy zaoferować swoim klientom produkty najwyższej jakości - to, co wyróżnia Lou Pre.

 

Znajdź zapach dla Ciebie z kolekcji Lou Pre PARFUM

 

Poznaj lepiej świat zapachów Lou Pre – tworzymy je dla Ciebie!

 

► Oferta produktowa online Więcej>

► Katalog perfumeryjny w formacie PDF (przejrzyj na stronie lub pobierz na swój dysk) Więcej>

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MAGII ZAPACHU Z APLIKACJAMI LOU PRE!

 

Sięgnij do palety najpiękniejszych zapachów i znajdź spośród nich ten odzwierciedlający Twoją osobowość – wyjątkowy!
Każdy nasz zapach jest synonimem szyku, stylu i sukcesu. Wybierz ten, który charakteryzuje Cię najlepiej…
Przedstawiamy aplikacje, dzięki którym dowiesz się więcej o magicznej naturze perfum Lou Pre:

 

Kalejdoskop Zapachów Lou Pre - button Test osobowości Lou Pre - button

KALEJDOSKOP ZAPACHÓW wyjaśni Ci czym są rodziny zapachowe,  jakie nuty charakteryzują poszczególne zapachy i z jakimi dodatkami są one łączone, by kompozycja była najatrakcyjniejsza.

> Przejdź do KALEJDOSKOPU

 

NIE WIESZ, KTÓRY ZAPACH NAJLEPIEJ DO CIEBIE PASUJE? Wypełnij nasz test i sprawdź, jakim jesteś typem osobowości - my podpowiemy, jaki zapach będzie dla Ciebie najciekawszy!

> Rozpocznij TEST